previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

POŁĄCZENIA LOTNICZE

W naszej ofercie znajdą Państwo bilety lotnicze przewoźników tradycyjnych oraz nisko-kosztowych. Dajemy naszym Klientom możliwość założenia wstępnej i niezobowiązującej rezerwacji na większość dostępnych połączeń, jednocześnie pilnując i przypominając o zbliżającym się terminie wykupu biletu.
Posiadamy dostęp do taryf negocjowanych, które pozwalają naszym klientom obniżyć koszty związane z zakupem biletów lotniczych, stanowiący największy wydatek związany z podróżami służbowymi. Dla każdego zapytania przedstawiamy kilka alternatywnych propozycji- zawsze w najniższych cenach. Nie ukrywamy naszej opłaty transakcyjnej, która jest z góry ustalana z Klientami. Zawsze przesyłamy bilet w niezmienionej formie.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pomagamy w wyborze i rejestracji w programach typu Frequent Flyer, jak np. Miles and More. Pomagamy również w rejestracji w programach premiowych dla firm, takich jak Partner Plus Benefit czy SAS Credits. Czuwamy nad tym, aby Państwa mile i punkty były każdorazowo naliczane. Do każdego zakupionego biletu automatycznie wprowadzamy numer karty frequent flyera lub kod programu partnerskiego, aby mogli Państwo korzystać z przysługujących im przywilejów. Chcąc jeszcze bardziej ułatwić przygotowanie do lotu, możemy dla Państwa dokonać odprawę online.

BILETY KOLEJOWE

Oferujemy Państwu możliwość zakupu biletów kolejowych. Do nabycia bilety krajowe, oraz największych europejskich przewoźników, takich jak: Deutsche Bahn, SNCF Voyages, Trenitalia

BILETY AUTOKAROWE

Współpracujemy z największymi przewoźnikami, dzięki czemu oferujemy rozbudowaną siatkę połączeń autokarowych pomiędzy Polską a Europą.

POŁĄCZENIA PROMOWE

Dzięki współpracy z najważniejszymi armatorami w Europie, oferujemy sprzedaż biletów na promowych na wszystkich europejskich trasach. W naszej ofercie znajdują się również bilety na Eurotunel. Połączenia są dostępne zarówno w ofercie indywidualnej jak i grupowej oraz CARGO. Oferujemy możliwość założenia wstępnej i niezobowiązującej rezerwacji na większość połączeń.

REZERWACJE HOTELOWE

Współpracujemy z 13 globalnymi dostawcami usług hotelowych dla profesjonalistów z branży turystycznej, dzięki czemu mamy w swojej ofercie ponad sześćset tysięcy obiektów na całym świecie. Jako biuro podróży posiadamy specjalny dostęp do dwóch największych systemów rezerwacyjnych dla klientów indywidualnych, jakimi są Booking.com oraz HRS. Rezerwujemy nie tylko klasyczne hotele, ale także apartamenty, ośrodki wypoczynkowe czy hostele. Większość rezerwacji jest kredytowana oraz fakturowana przez nas, aby maksymalnie ułatwić naszym Klientom cały proces. Dzięki tak dużej liczbie dostawców, mamy szeroką ofertę obiektów noclegowych w praktycznie każdej destynacji na bardzo dogodnych warunkach.

WYNAJEM SAMOCHODÓW

Współpracujemy z największymi na świecie wypożyczalniami samochodów, dzięki czemu oferujemy Państwu możliwość wynajmu auta niezależnie od miejsca podróży. Umożliwiamy wystawienie tzw. „voucherów full credit”, które pozwalają na odbiór samochodu bez podawania karty kredytowej kierowcy. Rozliczenie następuje w całości pomiędzy nami a Klientem. Jest to preferowana forma rezerwacji auta przez klientów korporacyjnych. Druga opcja, to możliwość rezerwacji z podaniem numeru karty kredytowej kierowcy. W takim wypadku rozliczenie następuje w całości pomiędzy dostawcą a Klientem.

UBEZPIECZENIA

Dodatkowym produktem, mającym zwiększyć komfort i zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo w czasie wyjazdów, są polisy podróżne renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy w stanie dobrać optymalny rodzaj polisy, w zależności od potrzeb Klienta i rodzaju wyjazdu. Oferujemy polisy krótkoterminowe oraz roczne w kilku wariantach wysokości sumy kosztów leczenia oraz transportu. W naszej ofercie mamy również polisy od kosztów rezygnacji z podróży, które pozwalają uzyskać zwrot, do wysokości 100% kosztów związanych z niespodziewanym anulowaniem wyjazdu.

WIZY

Podczas każdej zagranicznej podróży, podstawą są dokumenty pozwalające nam na przekroczenie granicy danego państwa. Tutaj także wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zajmujemy się organizacją wiz. Zawsze udzielamy aktualnych informacji wizowych naszym klientom, aby mogli się w spokoju przygotować do podróży. W przypadku, w którym konieczne jest fizyczne dostarczenie paszportu do ambasady lub konsulatu, korzystamy z usług firm kurierskich, aby ograniczyć koszty oraz przyśpieszyć cały proces. Tam, gdzie jest dostępna opcja e-visy, formalności są ograniczone do minimum i wiza jest Państwu dostarczana w formie elektronicznej pocztą email.